Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну / Територіальні підрозділи

Збаразький районний центр зайнятості інформує


Рубрика Новини

21 серпня 2017 року у Збаразькому РЦЗ відбулось засідання молодіжного клубу «РОМБ Успіху» на тему «Зроби своє хобі професією» за участю Народного майстра та члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Михальської Галини Григорівни.

     Галина Михальська розповіла учасникам семінару цікаву історію, як вона захопилася бісероплетінням. В 2004 році, перебираючи речі бабусі, знайшла маленьку краватку з бісеру. Пізніше, як пояснила бабуся Галини — це котильон, робота її прапрабабусі, яку вона зробила своєму чоловікові перед армією, як оберіг. Спочатку котильон дівчата виготовляли для танцю. У хлопців на лівій стороні сорочки був гудзик, коли музики оголошували танець котильон, дівчина чіпала прикрасу тому хлопцеві, з яким хотіла танцювати, а хлопець після танцю обов’язково пригощав її цукерками. Були випадки, коли хлопець подобався декільком дівчатам і за один танець він мусів перетанцювати з усіма хто почепив йому на руку котильон. З того часу почала вивчати техніку бісероплетіння. Оволоділа техніками силянки, низанки, представляла свої роботи на різноманітних виставках та фестивалях.

     Учасникам семінару майстриня продемонструвала свої вироби: лемківська криза, бойківська дводільна силянка, гердани, керамічні намиста, мониста, брошки. Кожен виріб - це неповторний шедевр, в який майстриня вклала свій талант, свою душу.  При бажанні плести або вишивати бісером може навчитися кожна дівчина або жінка, для цього всього лише потрібно освоїти базові техніки цього мистецтва. Галина Михальська провела майстер — клас з бісероплетіння. Часто застосовуються такі техніки плетіння: мозаїчна техніка, голчате плетіння, французька техніка, петелька на дроті, дротовий джгут, тимчасове закріплення дроту. Дівчата з задоволенням плели ланцюжки методикою силяння.

  Можливо колись відвідувачі цього семінару-практикуму вразять нас своїми витворами і ввійдуть в історію. Якщо хоча б у деяких з них запалилася іскорка бажання пов’язати своє подальше життя з бісероплетінням, і в майбутньому перетворити це на власну справу – зусилля засідання молодіжного клубу “РОМБ успіху” були недаремними.

День відкритих дверей 

 На сьогоднішній день багато громадян звертаються в центр зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Щоб допомогти безробітним реалізувати себе в професійному плані, спеціалісти Збаразького районного центру зайнятості залучають безробітних не тільки до семінарів різної тематики, але й до участі у масових заходах. Так, 09 серпня 2017 року в приватного підприємця Гевка Андрія Ростиславовича відбувся день відкритих дверей на ПОУ. Роботодавець запропонував учасникам заходу робоче місце слюсара з ремонту автомобілів.

        Приватний підприємець Гевко Андрій Ростиславович розповів присутнім про підприємство, його діяльність та перспективи розвитку, провів екскурсію, ознайомив безробітних з режимом та графіком роботи, умовами оплати праці та вимогами до претендентів.         

        День відкритих дверей пройшов в цікавій та змістовній формі. В заході взяло участь 5 безробітних. 1 особа, яка зацікавилася вакансією, залишилась у роботодавця на індивідуальну співбесіду для можливого подальшого працевлаштування.                                                   

        Фахівці центру зайнятості сподіваються на подальшу тісну співпрацю і, що День відкритих дверей на виробництві принесе нові кадри роботодавцю і очікувану роботу громадянам.

       З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби населення фахівці Збаразького районного центру зайнятості провели зустріч з головою Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Громадянам громади надавали консультації начальник відділу організації працевлаштування населення Збаразького РЦЗ – заступник голови комісії з припинення Любов Бродецька, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ  Василь Коваль, завідувач сектору контролю за призначенням перерахунку та виплати пенсії Збаразького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимир Вавро.

Любов Бродецька розповіла присутнім про умови проходження професійного навчання, про порядок реєстрації, перереєстрації безробітних в РЦЗ та облік осіб, які шукають роботу. Жителі громади ознайомилися з можливістю резервування часу у спеціалістів центру зайнятості через інтернет-сервіс «Електронна черга». Піднімалося питання працевлаштування демобілізованих учасників антитерористичної операції. Василь Коваль розповів якими є умови організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. Люди, яким виповнилося сорок п’ять років, дізналися про можливість перенавчитися чи підвищити кваліфікацію за допомогою ваучера.

 Володимир Вавро проконсультував жителів громади щодо виплати пенсії працюючому пенсіонеру, внутрішньо-переміщеним особам, чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території іншої країни.

 

Про стан ринку праці у Збаразькому районі, організацію громадських робіт станом на 01.03.2017 року

 

В роботі обласної служби зайнятості основний акцент поставлено на співпрацю з роботодавцями. Активізація цієї роботи та заходи, які вживалися владою, щодо легалізації зайнятості, певним чином вплинули на ринок праці області.

Продовжує зберігатися позивна тенденція щодо збільшення кількості роботодавців, які співпрацюють з службою зайнятості. За оперативними даними, за січень – лютий поточного року 81 роботодавців поінформували місцеві центри зайнятості про вакансії, що 11 роботодавців більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Урядове рішення щодо збільшення мінімального розміру оплати праці до 3200 грн. також відобразилось на заробітній платі, яку роботодавці пропонують у вакансіях. Якщо  у січні – лютому 2016 року запропонована роботодавцями зарплата у вакансіях в середньому складала 1809,8 грн., то з початку 2017 року – 3130 грн (5 вакансій із скороченим робочим режимом).

В даний час актуальними є 81 вакансія. З них 69 вакансій з мінімальною оплатою праці, 12 з заробітною платою від мінімального до середньообласного розміру.

Кількість роботодавців, які поінформували службу зайнятості про очікуване вивільнення працівників, зменшилась з 4 підприємств у січні- лютому 2016 року до 1 підприємства у січні- лютому 2017 року. Кількість працівників, яких роботодавці передбачали вивільнити, зменшилась з 119 до 3.

З початку поточного року, за оперативними даними, послугами служби зайнятості скористались понад 730 осіб, що на 143 особи менше, ніж  за аналогічний період 2016 р.

За сприянням служби зайнятості працевлаштовані 163 особи, з них 2 безробітних працевлаштовані за умови компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску. До тимчасової зайнятості залучено 27 осіб.

Професійне навчання проходили 35 безробітних.

Основні проблеми на ринку праці:

-         різка невідповідність між попитом на робочу силу та її пропозицією;

-         низький розмір оплати праці;

-         тіньова зайнятість;

-         міграція робочої сили за кордон;

-         гостра нестача кваліфікованих робітників.

З метою збільшення кількості робочих місць та детінізації економіки, просимо голів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування активізувати діяльність робочих груп на місцях з питань легалізації зайнятості та підвищувати їх результативність.

Оскільки Тернопільщина є лідером з створення об’єднаних територіальних громад в обласній службі зайнятості особлива увага відводиться співпраці з ними.

Проводилися зустрічі з головами Черниховецької, Вишнівецької та Колодненської ОТГ, під час яких з’ясовували потреби громади, інформували про послуги служби зайнятості роботодавцям та населенню; обговорили шляхи подоланнябезробіттянаселі, питання розвиткумалогопідприємництва в сільській місцевості, легалізаціїзайнятості. Особливу увагу було акцентовано на організаціїгромадськихробіт, які є одним з видів сприяння зайнятості, особливо селян,  завдяки яким можна також виконати необхідні для громадисуспільно-корисні роботи.

 

Обговорювались також питання про створеннядистанційних пунктів консультуваннягромадян, проведення виїзних дистанційних площадок на територіях об'єднаних територіальних громад (створений графік).

 

Головою Збаразької райдержадміністрації на 2017 рік прийнято розпорядження № 550-од від 14.12.2016р., яким визначено перелік роботодавців та затверджено види суспільно корисних громадських робіт. 17 сільських рад Збаразького району, в тому числі Колодненська ОТГ, затвердили види суспільно корисних робіт та 8, з яких затвердили кошти, в тому числі Колодненська ОТГ, щодо організації громадських робіт на 2017 рік в сумі 94,3 тис. грн..

Основними видами громадських робіт у 2017 році залишаються: благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку; інформування населення щодо порядку отримання житлових субсидій та робота з документацією; впорядкування місць поховання захисників вітчизни, меморіалів та кладовищ; догляд за особами та надання допомоги особам похилого віку, учасникам АТО та членам їх сімей тощо. Громадські роботи повинні мати суспільно-корисний характер і вирішувати потреби громади.

У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснюється пропорційнорівнимичастинамизарахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

У випадку відсутності коштів у місцевих бюджетах на організацію та проведення громадських робіт залучення безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття до них буде неможливим.

 

Співпраця з військкоматами

У січні 2017 року підписана угода про співпрацю Збаразького районного центру зайнятості та Збаразького районого військового комісаріату з метою інформування безробітних, в тому числі учасників АТО, про можливості проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України.

 Фахівці базових центрів зайнятості продовжують інформувати безробітних про можливість проходження військової служби за контрактом та проводити спільно з місцевими військкоматами семінари з орієнтації на проходження військової служби за контрактом.

 З початку 2017 року рекомендовано відвідати військкомати для ознайомлення з можливістю проходження військової служби за контрактом 69 осіб, проведено 2 семінари, у яких взяли участь 34 безробітних.

Всім учасникам АТО надаються інформаційні та консультаційні послуги щодо сприяння працевлаштуванню. Їх ознайомлено з можливостями професійного навчання чи перенавчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та залучення до тимчасової зайнятості.

З початку 2017 року на обліку в службі зайнятості  перебувало 52 учасники АТО. За січень-лютий було працевлаштовано 3 особи, 5 осіб проходили навчання. За станом на 01.03.2017р.  перебуває на обліку 40учасників АТО.

Є певні труднощі в сприянні пошуку місця праці атошникам, особливо у віддалених сільських населених пунктах, де немає вакансій, а також низький рівень запропонованої роботодавцями зарплати у вакансіях у порівнянні з розміром отримуваної ними допомоги по безробіттю (біля 6000 грн.)

24 березня 2017 року в приміщені Збаразької РДА відбулася нарада з головами сільських рад та об’єднаних територіальних громад за головуванням заступника голови Збаразької районної державної адміністрації Петра Тиньо, в якій взяла участь в.о. директора Збаразького РЦЗ – голова комісії з припинення Оксана Радібова.

Виконуюча обов’язки директора РЦЗ Оксана Радібова розповіла про ситуацію на ринку праці району та перелік послуг, що надає центр зайнятості. Довела до відома присутнім, що громадські та інші роботи тимчасового характеру організовуються для додаткового стимулювання та мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних. Особливо звернула увагу голів сільських рад на суспільно-корисну спрямованість громадських робіт, їх важливу роль у розвитку громад. Приділила увагу питанню організації цього виду робіт органам виконавчої влади та самоврядування за участю роботодавців району.

Також були обговорені можливості служби із забезпечення громадян постійною та тимчасовою роботою. Йшла мова про необхідність передбачення в бюджеті сільських рад коштів для організації громадських робіт із залученням безробітних.

Голови сільських рад поділилися своїми планами щодо перспектив економічного розвитку території.

В результаті проведеної зустрічі сільські голови визнали доцільність і користь в організації громадських робіт та погодились переглянути питання щодо можливості виділення коштів з місцевих бюджетів на їх проведення.

 

 

 

Презентація роботодавця

Маючи на меті якісний відбір кандидатів на службув поліції, до Збаразького районного центру зайнятості звернувся Підволочиський відділ поліції ГУНП у Тернопільській області. Фахівці центру оперативно організували презентацію роботодавця, на яку було запрошено 14 безробітних, що відповідають вимогам роботодавця.

Під час заходу старший інспектор сектору кадрового забезпечення майор Національної поліції Андрій Бойко детально розповів про умови вступу до лав Національної поліції, умови конкурсного відбору та реєстрації. Окремо зупинилась на мотиваційних чинниках вступу до лав Національної поліції: гарантія стабільного грошового забезпечення 7000 грн. – для дільничних офіцерів, 8000 грн. – для слідчих, можливість проходження професійного навчання за міжнародними стандартами, кар’єрний ріст.

По закінченню учасники мали можливість отримати відповіді на хвилюючі питання, а всі бажаючі запрошені до участі у відборі.

 

 

 

Виїзний дистанційний майданчик на території Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади

 

 29 березня 2017 року було розгорнуто виїзний дистанційний майданчик на території Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади, що на Збаражчині. Керівникам місцевих підприємств, приватним підприємцям, громадянам Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади надавали консультації в.о. директора Збаразького районного центру зайнятості –голова комісії з припинення Оксана Радібова, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ Ольга Ясінська, головний державний соціальний інспектор Управління соціального захисту населення Збаразької РДА Ольга Коцюруба, начальник відділу Збаразького бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру по наданню вторинної правової допомоги Сергій Русин. У рамках заходу під час ділової зустрічі з роботодавцями мова йшла про проблеми громади та шляхи їх вирішення.

В.о. директора РЦЗ Оксана Радібова поінформувала про послуги служби зайнятості, ознайомила з проектом угоди про співпрацю, яка укладається з метою забезпечення подальшого розвитку соціального діалогу в суспільстві, сприяння зайнятості населення на даній території та формування роботодавцями соціально відповідального бізнесу, а Ольга Ясінська - про нові інструменти та підходи в роботі служби зайнятості.

Громадяни (5 чол.), які відвідали захід, отримали вичерпну відповідь щодо прав на виділення земельних ділянок та оформлення спадщини, яку надав  Сергій Русин, а інспектору з кадрів Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади була надана консультація щодо прийому працівників на державну службу. Ольга Коцюруба проконсультувала жителів громади щодо прав на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та порядку подання документів для перерахування субсидії в разі зміни складу сім'ї.

В результаті проведення заходу була підписана угода про співпрацю та визначено план спільних дій на 2017 рік.  В.о. директору комунальної організації “Відділ освіти, культури, молоді та спорту” Валентині Ткач було надано детальну інформацію щодо подання інформацій про наявність вільних робочих місць та вакантних посад форми 3-ПН, передбаченому чинним законодавством. Домовлено про виділення коштів для організації громадських робіт на засіданні сесії, яка відбудеться в кінці березня цього року.

 

 

Фахівці Збаразького районного центру зайнятості організували для безробітних міні-ярмарок вакансій на замовлення товариства  «Шумськ-агро», який відбувся 19 квітня 2017 року.  Роботодавець запропонував учасникам заходу робоче місце економіста. 

Захід відкрила в.о.директора районного центру зайнятості Оксана Радібова, ознайомивши присутніх про стан ринку праці та потребу підприємства в кадрах. На міні-ярмарці були присутні начальник відділу активної підтримки Людмила Виклюк та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Заремба. 

Фінансовий директор ТОВ «Біо Агро», яке є складовою «Шумськ Агро» Ігор Сульдін ознайомив присутніх з режимом роботи, умовами праці та вимогами до претендентів, умовами прийняття на роботу, графіком роботи, наявністю соціального пакету, що важливо для соціально вразливих верств населення та про умови оплати праці. Розповів про умови кар’єрного росту. Ігор Миколайович зробив наголос на преміюванні персоналу, виплаті бонусів та дивідендів.

В заході взяло участь 5 безробітних, з них одна особа залишилася для більш предметної бесіди з роботодавцем щодо працевлаштування.

 

 

 

 

 

24 квітня 2017 року було розгорнуто виїзний дистанційний майданчик на території Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади, що на Збаражчині. Керівникам місцевих підприємств, приватним підприємцям, громадянам Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади надавали  консультації заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ  Наталія Заремба, начальник відділу активної підтримки Збаразького РЦЗ Людмила Виклюк, провідний фахівець із соціальної роботи Збаразького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Віцяк, начальник відділу Збаразького бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру по наданню вторинної правової допомоги Сергій Русин.

У рамках заходу під час ділової зустрічі з головою Колодненської сільської ради ОТГ Вітою Швидкою та роботодавцями мова йшла про проблеми громади, зокрема питання надання юридичних консультацій, та шляхи їх вирішення.

Заступник начальника відділу Наталія Заремба поінформувала про інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з впровадженням певних норм законодавства про працю і зайнятість,а також про нові інструменти та підходи в роботі служби зайнятості. Людмила Виклюк надала консультацію щодо можливості зменшення розмірів податків на перший стартовий рік для підприємців-фізичних осіб з числа безробітних у разі започаткування безробітним власної справи для розвитку малого та середнього бізнесу на території Колодненської сільської ради ОТГ.

Громадяни (6 чол.), які відвідали захід, отримали вичерпну відповідь щодо прав на виділення земельних ділянок та оформлення спадщини, яку надав  Сергій Русин.  Галина Віцяк проконсультувала жителів громади щодо соціальних послуг для сімей, які перебувають в складних сімейних обставинах.

На підставі рішення сесії №5 від 18 січня 2017 року про затвердження переліку видів громадських робіт на 2017 рік , а також виділених коштів із сільського бюджету в сумі 7808 грн  було домовлено про укладання договору на травень 2017 року щодо організації громадських робіт із залученням безробітних.

25 квітня 2017 року було розгорнуто виїзний дистанційний майданчик на території Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади, що на Збаражчині. Керівникам місцевих підприємств, приватним підприємцям, громадянам Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади надавали  консультації в.о. директора Збаразького районного центру зайнятості –голова комісії з припинення Оксана Радібова, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ Наталія Заремба, начальник відділу прийняття рішень Управління соціального захисту населення Збаразької РДА Ірина Якубовська.

У рамках заходу під час ділової зустрічі з головою Вишнівецької селищної ради ОТГ Володимиром Кравцем та роботодавцями мова йшла про проблеми громади, зокрема проблеми в комп’ютерній мережі, використання ресурсів інтернету, настроювання програм, а також для більш ефективної роботи не вистачає юридичної бази при складанні рішень сесії та виконавчого комітету. Також піднімалося питання щодо виділення коштів на організацію громадських робіт та залучення безробітних до робіт тимчасового характеру.

В.о. директора РЦЗ Оксана Радібова поінформувала про інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з впровадженням певних норм законодавства про працю і зайнятість, Наталія Заремба - про нові інструменти та підходи в роботі служби зайнятості, а також отримали відповіді відвідувачі і щодо призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям, яку надала  Ірина Якубовська.  

 

26 квітня 2017 року було розгорнуто виїзний дистанційний майданчик на території Чернихівецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, що на Збаражчині. Керівникам місцевих підприємств, приватним підприємцям, громадянам Чернихівецької сільської ради об’єднаної територіальної громади надавали  консультації заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького районного центру Наталія Заремба, головний державний соціальний інспектор Управління соціального захисту населення Збаразької РДА Олена Чернецька, завідувач сектору контролю за призначенням перерахунку та виплати пенсії Збаразького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимир Вавро.У рамках заходу під час ділової зустрічі з головою Чернихівецької сільської ради ОТГ Марією Кіпибідою та роботодавцями мова йшла про проблеми громади, а саме вирішення зайнятості мешканців громади. Одним із таких шляхів є відпрацювання спільних дій всіх зацікавлених сторін щодо відродження економіки, розвитку підприємництва, створення нових робочих місць та шляхи їх вирішення.

 Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ  Наталія Заремба поінформувала про інформаційні та консультаційні послуги, про наявність актуальних вакансій, було надано детальну інформацію щодо подання інформацій про наявність вільних робочих місць та вакантних посад форми 3-ПН, передбаченому чинним законодавством. У ході розмови було обговорено питання визначення переліку видів робіт, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприятимуть її соціальному розвитку та виділення коштів для організації громадських робіт.

Громадяни (5 чол.), які відвідали захід, отримали вичерпну відповідь щодо обстеження матеріально-побутових умов малозабезпеченим сім’ям, яку надала  Олена Чернецька. Володимир Вавро проконсультував відвідувачів заходу щодо пенсійного віку та наявність страхового стажу для виходу на пенсію.

 

Фахівці Збаразького районного центру зайнятості організували для безробітних міні-ярмарок вакансій на замовлення товариства  «Тервікнопласт», який відбувся 26 квітня 2017 року в приміщенні Збаразького РЦЗ.  Роботодавець запропонував учасникам заходу робочі місця складальник металоконструкцій, складальник склопакетів, вантажник. 

Захід відкрила в.о.директора районного центру зайнятості Оксана Радібова, ознайомивши присутніх про стан ринку праці та потребу підприємства в кадрах. На міні-ярмарці були присутні заступник начальника відділу організації працевлаштування Оксана Пташинська та провідний фахівець профорієнтації відділу активної підтримки Збаразького РЦЗ Наталія Олексюк.

Менеджер по персоналу ТОВ «Тервікнопласт» Світлана Юрків ознайомила присутніх з режимом роботи, умовами праці та вимогами до претендентів, умовами прийняття на роботу, графіком роботи, наявністю соціального пакету, що важливо для соціально вразливих верств населення та про умови оплати праці. Також поінформувала про залучення безробітних до робіт тимчасового характеру, охарактеризувала актуальні вакансії у вигляді відеоролика. 

В заході взяло участь 24 безробітних, з них п’ятеро осіб залишилася для більш предметної бесіди з роботодавцем щодо працевлаштування, а двом безробітним, які зацікавились вакансіями, відразу видали направлення на роботу.

 

03.05.2017року у приватного підприємця Лобаса Олега Леоновича відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних щодо посади продавця продовольчих товарів, організований фахівцями Збаразького районного центру зайнятості. Мета заходу - ознайомити учасників з вимогами, які висуває цей фах та працевлаштування за даною професією.

Захід відкрила в.о.директора районного центру зайнятості Оксана Радібова, ознайомивши присутніх про стан ринку праці та потребу підприємства в кадрах. На міні-ярмарці була присутня заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Заремба, яка розповіла про  інформаційні та консультаційні послуги, а також про надання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштованого безробітного.

        Приватний підприємець Олег Лобас ознайомив присутніх з режимом роботи, умовами праці та вимогами до претендентів, умовами прийняття на роботу, графіком роботи, наявністю соціального пакету, що важливо для соціально вразливих верств населення та про умови оплати праці. Олег Леонович планує розширювати діяльність та створювати нові робочі місця для найманих працівників. Так, з початку травня 2017 року, отримавши ліцензію на торгівлю алкогольними напоями, роботодавець запропонував дане робоче місце, що є підставою для працевлаштування на новостворене робоче місце.

         В міні-ярмарці вакансій взяло участь 8 безробітних. В результаті проведеного заходу безробітній Соломчак Майї Антонівній було повторно видано направлення на посаду продавця продовольчих товарів і обговорено питання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштовану безробітну.

17 травня 2017 року було розгорнуто виїзний дистанційний майданчик на території Чернихівецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, що на Збаражчині. Громадянам Чернихівецької сільської ради об’єднаної територіальної громади надавали  консультації в.о. директора Збаразького районного центру зайнятості –голова комісії з припинення Оксана Радібова, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького районного центру Наталія Заремба, начальник відділу Збаразького бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру по наданню вторинної правової допомоги Сергій Русин, заступник начальника Збаразького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Оксана Крисовата за участю провідного фахівця з питань зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяни Спільник.

В.о.директора РЦЗ Оксана Радібова поінформувала про інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з впровадженням певних норм законодавства про працю і зайнятість, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ  Наталія Заремба - про наявність актуальних вакансій, а також вакансій для осіб з обмеженими можливостями. На підставі рішення №50-5/2017 від 29.03.2017р. було затверджено перелік видів громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприяють соціальному розвитку на 2017 рік. У ході розмови було обговорено питання виділення коштів для організації громадських робіт.

Громадяни (5 чол.), які відвідали захід, отримали відповідь на всі поставлені запитання від Сергія Русина щодо прав на виділення земельних ділянок та оформлення спадщини, питання соціального забезпечення та процедура поновлення субсидії та Оксани Крисоватої щодо пенсійного віку, наявність страхового стажу для виходу на пенсію та право на пенсію за вислугою років.

Фахівці Збаразького районного центру зайнятості організували для безробітних міні-ярмарок вакансій на замовлення товариства  «Тервікнопласт», який відбувся 23 травня 2017 року в приміщенні Збаразького РЦЗ.  Представник роботодавця запропонував учасникам заходу робочі місця монтажник-складальник металопластикових конструкцій, вантажник. 

Захід відкрила в.о.директора районного центру зайнятості Оксана Радібова, ознайомивши присутніх про стан ринку праці та потребу підприємства в кадрах. На міні-ярмарці були присутні заступник начальника віділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ Наталія Заремба та в.о.начальника  відділу активної підтримки безробітних Збаразького РЦЗ Наталія Олексюк.

         Менеджер з персоналу підприємства Світлана Юрків розповіла присутнім про підприємство, його діяльність та перспективи розвитку, ознайомила безробітних з режимом роботи, умовами праці та вимогами до претендентів, графіком роботи, наявністю соціального пакету, що важливо для соціально вразливих верств населення та про умови оплати праці. Розповіла про те, що працівники, котрі виконують або перевиконують план, отримують додаткове нарахування до основної заробітної плати. Також поінформувала про залучення безробітних до робіт тимчасового характеру. Світлана Юрків розповіла, що ТОВ «Тервікнопласт» забезпечує безкоштовне проживання в гуртожитку, медичне страхування за кошти компанії та гарячі обіди з частковою оплатою за кошти підприємства.

 Учасники міні-ярмарки вакансій розпитували про умови проходження стажування на підприємстві та можливості кар’єрного росту.

          СвітланаЮрків провела індивідуальні співбесіди з тими, хто зацікавився пропозиціями роботи, роздала інформаційні листівки.

В заході взяло участь 13 безробітних.

          

 

 

 

  25 травня 2017 р. у Збаражі на території автовокзалу відбулася виїзна акція центру зайнятості, організована  фахівцями Збаразького районного центру зайнятості. Мешканцям та гостям міста було запропоновано вакансії подані роботодавцями м. Збаража та Збаразького району: Комунальний заклад Збаразької районної ради «Збаразький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», ТзОВ «Агродружство Євішовіце Україна», Збаразька ВК-63, Філія «Збаразький райавтодор», ТзОВ «Агрофірма щедра нива», ПМП «Венера», ПП«Господарське  литво», ТзОВ «Інтелдім» приватних підприємців Кущака Я.І., Буковського Ю.М. та інших.

  У першу чергу, людей цікавили пропозиції з гідною оплатою праці, можливістю перевезення працівників до місця роботи, гнучким графіком праці тощо. Фахівці центру зайнятості надали бажаючим консультації щодо послуг служби зайнятості та запросили відвідати центр зайнятості.

    В заході взяло участь 15 учасників, 4 учасникам, які зацікавились вакансіями, відразу видали направлення на роботу.

          

29 травня 2017 року було розгорнуто виїзний дистанційний майданчик на території Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади, що на Збаражчині. Громадянам Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади надавали консультації заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ  Наталія Заремба, завідувач сектору контролю за призначенням перерахунку та виплати пенсії Збаразького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимир Вавро, начальник відділу Збаразького бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру по наданню вторинної правової допомоги Сергій Русин.

 

Заступником начальника відділу Збаразького РЦЗ  Наталією Зарембою проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо послуг та можливостей служби зайнятості. Громадяни Колодненської сільської ради ОТГ отримали відповіді на всі поставлені запитання. Сергій Русин надав вичерпну відповідь щодо договору оренди житла, а також питання складання заяв, скарг та інших документів правового характеру. Володимир Вавро проконсультував жителів громади щодо пенсійного віку, наявність страхового стажу для виходу на пенсію та право на пенсію за вислугою років.

 На підставі рішення сесії №5 від 18 січня 2017 року про затвердження переліку видів громадських робіт на 2017 рік , а також виділених коштів із сільського бюджету в сумі 7808 грн  було домовлено про укладання договору на червень 2017 року щодо організації громадських робіт із залученням безробітних.

 

30 травня 2017 року було розгорнуто виїзний дистанційний майданчик на території Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади, що на Збаражчині. Громадянам Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади надавали консультації заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ Наталія Заремба, головний державний соціальний інспектор Управління соціального захисту населення Збаразької РДА Олена Чернецька, начальник відділу Збаразького бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру по наданню вторинної правової допомоги Сергій Русин, заступник начальника Збаразького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Оксана Крисовата Під час ділової зустрічі з головою Вишнівецької селищної ради ОТГ Володимиром Кравцем піднімалося питання щодо виділення коштів на організацію громадських робіт та залучення безробітних до робіт тимчасового характеру.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ Наталія Заремба розповіла  про переваги співпраці об’єднаної територіальної громади саме зі службою зайнятості для вирішення питань зайнятості та соціального страхування на випадок безробіття, також поінформувала про послуги і можливості державної служби зайнятості щодо підбору необхідних працівників, стимулювання до створення нових робочих місць, підвищення кваліфікації мешканців громади.

Громадяни Вишнівецької селищної ради ОТГ отримали відповіді на всі поставлені запитання. Олена Чернецька надала вичерпну відповідь щодо подачі документів при зверненні громадян на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, щодо періоду звернення особи за субсидією, якщо здійснена покупка більше як на 50000грн в травні 2017 року. Оксана Крисовата  надала відповіді на питання перерахунку пенсії з більшого заробітку, а також перерахунок пенсії для працюючих пенсіонерів. Сергій Русин проконсультував мешканців громади щодо прав на виділення земельних ділянок та оформлення спадщини, а також піднімалося питання складання заяв, скарг та інших документів правового характеру.

Збаразький районний центр зайнятості повідомляє, що 07 червня 2017 року на території ТзОВ «Торговий дім «Аванта» відбувся день відкритих дверей  ПОУ. Роботодавець запропонував учасникам заходу робочі місця касира торговельного залу, охоронника, завідуючого складу.

         Директор підприємства Дарина Ховнацька розповіла присутнім про підприємство, його діяльність та перспективи розвитку, ознайомила безробітних з режимом роботи, умовами праці та вимогами до претендентів, графіком роботи, наявністю соціального пакету, що важливо для соціально вразливих верств населення та про умови оплати праці.

 Безробітних зацікавила інформація, яку надав роботодавець. Шукачі роботи активно задавали питання про можливість працевлаштування на постійне місце роботи. 

В заході взяло участь 10 безробітних.

     Збаразький районний центр зайнятості повідомляє, що 15.06.2017 року відбулася особиста зустріч в.о.директора Збаразького РЦЗ Оксани Радібової і заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталії Заремби з приватними підприємцями Дідух Іриною Людвигівною та Зарічною Тамарою Олександрівною, які розпочали свою підприємницьку діяльність 15.05.2017року. Ірина Дідух займається наданням послуг перукарнями та салонами краси, а Тамара Зарічна надає послуги манікюру та покриття гель лаком. Роботодавці  планують розширювати діяльність та створювати нові робочі місця для найманих працівників. Підприємці мають намір скористатися послугами центру зайнятості з добору необхідних працівників.      Під час зустрічі Оксана Радібова звернула увагу на важливість співпраці в питаннях працевлаштування соціально-незахищених категорій населення, а також  розповіла про соціальні послуги служби зайнятості роботодавцям, про можливості вирішення їх кадрових питань, розповіла про умови проходження стажування на робочому місці підприємця. Наталія Заремба надала консультацію щодо компенсації єдиного соціального внеску при створенні нових робочих місць, про залучення безробітних до робіт тимчасового характеру, а також надала детальну інформацію щодо подання інформацій про наявність вільних робочих місць та вакантних посад форми 3-ПН, передбаченому чинним законодавством.

 

21 червня 2017року було розгорнуто виїзний дистанційний майданчик на території Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади, що на Збаражчині. Громадянам Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади надавали консультації в.о.директора Збаразького РЦЗ Оксана Радібова,  начальник відділу Збаразького бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру по наданню вторинної правової допомоги Сергій Русин, заступник начальника Збаразького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Оксана Крисовата, заступник начальника - начальник Збаразького відділення Кременецької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області Анатолій Локоть Під час ділової зустрічі з головою Вишнівецької селищної ради ОТГ Володимиром Кравцем піднімалося питання щодо виділення коштів на організацію громадських робіт та залучення безробітних до робіт тимчасового характеру.

В.о.директора Збаразького РЦЗ Оксана Радібова розповіла  про переваги співпраці об’єднаної територіальної громади саме зі службою зайнятості для вирішення питань зайнятості та соціального страхування на випадок безробіття. Піднімалося питання розвитку підприємницької ініціативи серед членів об'єднаної територіальної громади, а саме включення пропозицій фінансування розвитку певних галузей господарства на території об'єднаної територіальної громади до обласних програм розвитку агропромислового комплексу та сільських територій.

Громадяни Вишнівецької селищної ради ОТГ отримали відповіді на всі поставлені запитання. Оксана Крисовата  надала вичерпні відповіді на питання призначення пенсії за стаж набутий за кордоном, питання сплачення добровільних внесків для майбутньої пенсії, а також чи повинен пенсіонер за віком, який є самозайнятою особою сплачувати внески до Пенсійного Фонду. Сергій Русин проконсультував мешканців громади щодо прав на виділення земельних ділянок та оформлення спадщини, а також піднімалося питання складання заяв, скарг та інших документів правового характеру. Анатолій Локоть надав консультацію щодо порядку ліквідації приватного підприємця, піднімалося питання чи забов'язаний підприємець на загальній системі оподаткування, який не здійснює підприємницької діяльності, сплачувати єдинний соціальний внесок та подавати звітність з ЄСВ, а також чи повинні сплачувати ЄСВ підприємці-пенсіонери.

У Збаразькому районному центрі зайнятості відбувся міні - ярмарок вакансій у якому взяли участь 12 осіб.

Захід проведено на замовлення  приватного підприємця Романа  Пшевлоцького з метою укомплектування вакансії продавця непродовольчих товарів.

У ході міні-ярмарки заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталя Заремба розповіла учасникам про стан місцевого ринку праці та його тенденції, соціальні послуги, які надає служба зайнятості.

Роботодавець надав вичерпну інформацію щодо його діяльності, перспектив працевлаштування, а також ознайомив з режимом роботи, умовами оплати праці. Роман Вадимович зробив наголос на преміюванні персоналу.

Бажаючі отримали вичерпні відповіді на усі запитання. Двоє безробітних зацікавилися запропонованою вакансією та отримали запрошення на індивідуальну співбесіду з роботодавцем.

Наприкінці зустрічі Роман Пшевлоцький зазначив, що проведення міні – ярмарки вакансій сприяє співпраці центру зайнятості з роботодавцями у задоволенні їх кадрових потреб.

19 липня 2017 року у Збаразькому РЦЗ відбулось засідання молодіжного клубу «РОМБ Успіху» на тему «Діяльність бюро правової допомоги » за участю головного спеціаліста  Бюро правової допомоги у Збаразькому районі Козака Анатолія  . Основна мета цього заходу була спрямована на  ознайомлення учасників із послугами які можна отримати у бюро,хто може скористатися його  послугами  та одне із важливих питань безробітних громадян було ,хто оплачує послуги бюро?   На всі ці питання і дав змістовну відповідь представник бюро правової допомоги  Козак Анатолій.

Засідання проходило у дискусійній формі  та у формі питання - відповіді.

Усі слухачі залишилися задоволені семінаром  оскільки  на ньому знайшли ряд відповідей які їх цікавили та турбували.

З метою налагодження тісної співпраці з об’єднаними територіальними громадами фахівці Збаразького районного центру зайнятості організували виїзний дистанційний майданчик на території Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади. В даному заході взяли участь :  в.о.директора Збаразького РЦЗ – голова комісії з припинення Оксана Радібова, начальник відділу організації працевлаштування населення Збаразького РЦЗ – заступник голови комісії з припинення Любов Бродецька, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ  Наталія Заремба, завідувач сектору контролю за призначенням перерахунку та виплати пенсії Збаразького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимир Вавро.

Оксана Радібова ознайомила присутніх із послугами, які надає служба зайнятості, розповіла про новації в роботі. Велику увагу приділила питанню легалізації зайнятості населення та працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Любов Бродецька надала інформаційно-консультаційні послуги, а саме питання необхідного переліку документів та призначення допомоги по безробіттю. Наталія Заремба розповіла про спектр послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям. Було роз’яснено, як роботодавцям отримати за створення нових робочих місць компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, якими є умови організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, як проводиться навчання на замовлення роботодавців і хто може підтвердити неформальне професійне навчання.

Люди, яким виповнилося сорок п’ять років, дізналися про можливість перенавчитися чи підвищити кваліфікацію за допомогою ваучера.

 Володимир Вавро проконсультував жителів громади щодо пенсійного віку, наявність страхового стажу для виходу на пенсію та право на пенсію за вислугою років. 

Цього року місцеві жителі матимуть тимчасову роботу, адже громадою на організацію громадських робіт виділено кошти в сумі 7808 грн.  Безробітні будуть займатися благоустроєм території та ремонтом ФАПу.

В індивідуальному порядку роботодавці та громадяни зверталися до спеціалістів певних напрямків для отримання консультацій та роз’яснень. На усі запитання було надано вичерпні відповіді.

Фахівці Збаразького районного центру зайнятості 26 липня 2017року організували виїзний дистанційний майданчик на території Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади. Громадянам та роботодавцям громади надавали консультації в.о.директора Збаразького РЦЗ Оксана Радібова, начальник відділу організації працевлаштування населення Збаразького РЦЗ – заступник голови комісії з припинення Любов Бродецька, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ  Василь Коваль, завідувач сектору контролю за призначенням перерахунку та виплати пенсії Збаразького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимир Вавро.

Оксана Радібова поінформувала учасників заходу про послуги служби зайнятості роботодавцям та громадянам, про стан ринку праці району, актуальні вакансії; ознайомила з новими підходами в обслуговуванні клієнтів, сучасними формами сприяння зайнятості: відеорезюме, відеовакансії, презентації роботодавців, електронний кабінет роботодавця, електронна реєстрація безробітних та ін. Присутні обговорили питання об’єднання зусиль щодо легалізації робочих місць. Піднімалося питання перспектив розвитку інфраструктури територій громади. Любов Бродецька надала консультацію як перенавчитися чи підвищити кваліфікацію за допомогою ваучера. Василь Коваль поінформував про послуги і можливості державної служби зайнятості щодо підбору необхідних працівників, стимулювання до створення нових робочих місць, підвищення кваліфікації мешканців громади. Володимир Вавро  надав вичерпні відповіді на питання призначення пенсії за стаж набутий за кордоном, питання сплачення добровільних внесків для майбутньої пенсії, а також чи повинен пенсіонер за віком, який є самозайнятою особою сплачувати внески до Пенсійного Фонду.

Під час проведення даного заходу було поновлено інформаційно-консультаційний куточок центру зайнятості актуальними вакансіями, результатом співпраці центру зайнятості з селищною радою об’єднаною територіальною громадою, буклетами, листівками.

З метою укомплектування вакансій та ознайомлення громадян міста з послугами центру зайнятості 03 серпня 2017 р. у Збаражі на території автовокзалу відбулася виїзна акція центру зайнятості. Мешканцям та гостям міста було запропоновано вакансії подані роботодавцями м. Збаража та Збаразького району: ТзОВ «Агродружство Євішовіце Україна», Збаразька ВК-63, Філія «Збаразький райавтодор», ТзОВ «Агрофірма щедра нива», ПМП «Венера», ПП «Господарське  литво», ТзОВ «Інтелдім», Вишнівецька селищна рада, приватних підприємців Кущака Я.І., Буковського Ю.М. та інших.

У першу чергу, людей цікавили пропозиції з гідною оплатою праці, можливістю перевезення працівників до місця роботи, графіком праці тощо. Фахівці центру зайнятості надали бажаючим консультації щодо послуг служби зайнятості та запросили відвідати центр зайнятості.

В заході взяло участь 12 учасників, 2 учасникам, які зацікавились вакансіями, відразу видали направлення на роботу, а 5 осіб погодились відвідати центр зайнятості для отримання більш детальної інформації.
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема