Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги власників автотранспорту

17.09.2021 | 11:33

   Чортківська районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Володимир Шипітко взяв участь у онлайн-нараді

22.09.2021 | 16:38

  Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шипітко спільно із головою районної ради Марією Чупрій взяли участь у онлайн-нараді, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Труша з питань запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та стану вакцинації працівників закладів освіти.

more...

Степан Новінчук провів засідання комісії

22.09.2021 | 15:01

   22 вересня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Степана Новінчука за участі членів комісії, відбулося засідання комісії по формуванню пропозицій стосовно потреби щодо спрямування в 2021 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень і визначення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа,  яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

more...

Відбудеться бізнес-майстерня:"Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху"

22.09.2021 | 10:00

  Відділ економічного розвитку та торгівлі фінансового управління райдержадміністрації повідомляє, що 24 вересня 2021 року об 11:30 год. в приміщенні облдержадміністрації (м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8 каб. 532) відбудеться бізнес-майстерня: ,,Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху” (порядок денний додається).

more...

Розмір допомог від Фонду за лікарняними листками зріс на 14%

22.09.2021 | 09:47

  Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом соціального страхування України у разі хвороби, травми, догляду за хворим членом родини, самоізоляції від COVID-19 тощо склав майже 369,65 гривні за підсумками січня–серпня 2021 року.

more...

Володимир Шипітко привітав працівників лісу

21.09.2021 | 15:11

  Сьогодні  голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко спільно із головою Чортківської районної ради Марією Чупрій привітали працівників лісу, з нагоди їхнього професійного свята, яке цього року в  Україні відзначали 19 вересня.

more...

Михайло Демчук провів робочу нараду

21.09.2021 | 12:04

  21 вересня  перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук провів робочу нараду з питань підготовки до проведення одноденних навчальних зборів з територіальної оборони, які заплановані  на 23 вересня поточного року на території військової частини А 1915, м. Чортків.

more...

Володимир Шипітко висловив слова подяки та підтримки колективу рятувальників Чортківського районного відділу Управління ДСНС України

20.09.2021 | 09:41

  Сьогодні, 17 вересня, голова Чортківської районної державної адміністрації Володимир Шипітко спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Демчуком  мали за честь особисто висловити слова подяки та підтримки  колективу рятувальників Чортківського районного відділу  Управління ДСНС України у Тернопільській області.
    

more...

Блаженніший Святослав очолив святкування 10-річчя хіротонії та інтронізації Кир Димитрія Григорака

20.09.2021 | 09:00

  Сьогодні   Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав очолив святкування 10-річчя хіротонії та інтронізації Кир Димитрія Григорака, а також відслужив Архиєрейську Літургію в Катедральному соборі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, участь у якій взяв голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко спільно із головою Чортківської районної ради Марією Чупрій та заступниками і керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Чортківській районній державній адміністрації

20.09.2021 | 08:25

   4 листопада  2021 року у Чортківській районній державній адміністрації за адресою: вул. Т.Шевченка, 23  о 11.00 год.  відбудуться установчі збори з формування складу Громадської ради при Чортківській районній державній адміністрації.
 

more...

Важливо!!!

17.09.2021 | 09:47

   Відділ економічного та агропромислового розвитку фінансового управління райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до законів України ,,Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні” та ,,Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні” в Україні офіційно стартувала Державна програма “Доступні кредити 5-7-9%”, яка передбачена для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під 0, 3, 5, 7 або 9% строком до 5 років.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема