Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну / Рішення сесії районної ради

12 сесія+


ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

«___»__________2012р.                                                                         №___

смт Підволочиськ

 

Про затвердження технічної документації

про  нормативну грошову оцінку земельної
ділянки, яка надається в  оренду гр. Паславській Г.М., що

знаходиться за  межами населеного  пункту  на  території

Кошляківської сільської  ради  Підволочиського  району
Тернопільської  області                                                      

 

Розглянувши звернення Управління Держкомзему у Підволочиському районі Тернопільської області від 31.05.2012 року № 610/15/12 та технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Паславській Галині Мирославівні, що знаходиться за межами населеного пункту на території Кошляківської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області, керуючись ст.23 Закону України „Про оцінку земель”, ст.10 Земельного кодексу України та п.21 ч.1 ст. 43  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля  районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Паславській Галині Мирославівні, що знаходиться за межами населеного пункту на території Кошляківської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області. Земельна  ділянка віднесена до категорії земель водного фонду, площею 3,7368 га.

Кадастровий номер земельної ділянки 6124683900020010219.

Нормативна грошова оцінка станом на 26 грудня 2011 року згідно розрахунків оцінювача становить 20572,78 грн. ( додається)

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля (Чубатюк М.Г.).

 

Голова районної ради                                                          В.А.Городницький

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

«___»____________2012р.                                                                     №___

смт Підволочиськ

 

Про затвердження Положення

про помічника-консультанта

депутата Підволочиської районної ради

шостого скликання

 

Розглянувши звернення депутата Підволочиської районної ради Качмарик-Комарніцької О.С. від 16.05.2012 року про положення про помічника-консультанта депутата районної ради, керуючись п.35 ч.1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст. 291 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, враховуючи рекомендації постійних комісій  районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Затвердити Положення про помічника-консультанта депутата Підволочиської районної ради шостого скликання (додається).

2.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики і місцевого самоврядування (Будзило П. П.).

 

 

 

Голова районної ради                                                 В.А.Городницький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                         Додаток  

                                                                                        до рішення районної ради

                                                                                        від «___»______2012року

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про помічника-консультанта депутата

Підволочиської районної ради шостого скликання

 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.      Відповідно до частини першої статті 291 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, депутат Підволочиської районної ради (надалі – депутат районної ради) може мати до п’яти помічників-консультантів, правовий статус і умови діяльності яких визначаються Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про статус депутатів місцевих рад”, іншим законодавством України та цим Положенням.

     Помічник-консультант депутата районної ради працює на громадських засадах.

2.      Помічником-консультантом депутата районної ради може бути лише громадянин України, який має загальну середню освіту.

3.      Помічник-консультант депутата районної ради у своїй роботі керується Конституцією України та законодавством України, а також цим Положенням.

 

 

11.  ПРАВА І ОБОВЯЗКИ ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА

ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ РАДИ

 

 

                     Помічник-консультант депутата районної ради має право:

4.   Входити і перебувати в приміщенні Підволочиської районної ради за пред’явленням посвідчення помічника-консультанта , дотримуючись встановленого порядку.

5.  Одержувати надіслану на ім’я депутата районної ради поштову й телеграфну кореспонденцію, відправляти її за дорученням депутата районної ради.

6.  За дорученням депутата районної ради брати участь в організації вивчення    громадської думки, потреб територіальної громади, інформувати про них депутата районної ради та вносити пропозиції щодо шляхів їх вирішення.

7. За письмовим зверненням депутата районної ради та за згодою виконавчого апарату районної ради користуватися копіювально- розмножувальною та обчислювальною технікою.

                     Помічник-консультант депутата районної ради зобов’язаний:

8. Дотримуватися вимог Конституції України, законодавства України, а також цього Положення.

9. При виконанні своїх обов’язків не допускати дій, що можуть негативно впливати на виконання повноважень депутата районної ради, утримуватися від заяв та вчинків, що компрометують депутата районної ради.

10.Дотримуватись високої культури спілкування з громадянами, працівниками виконавчого апарату районної ради, органами виконавчої влади, органами самоорганізації населення, підприємствами, установами, організаціями та об’єднаннями громадян.

11.За дорученням депутата районної ради вивчати питання, необхідні для здійснення його депутатських повноважень, готувати по них відповідні матеріали.

12. Допомагати депутату районної ради в організації проведення звітів і зустрічей з виборцями.

13.Допомагати депутату районної ради в розгляді надісланих на його ім’я поштою або поданих на особистому прийомі виборцями пропозицій, заяв і скарг громадянам та вирішенні порушених у них питань.

14.Надавати депутату районної ради організаційно-технічну та іншу необхідну допомогу при здійсненні ним депутатських повноважень .

15.Систематично узагальнювати звернення виборців, інформувати депутата районної ради про їх підсумки.

16.  Забезпечувати збереження документів, що надходять на ім’я депутата районної ради, контролювати своєчасне надходження відповідей на депутатські звернення, запити, запитання.

 

                    

111.  ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ НА ПОСАДУ ТА ПРИПИНЕННЯ РОБОТИ НА ПОСАДІ ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА    ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ РАДИ

 

17.  Персональний підбір кандидатур на посаду помічника-консультанта депутата районної ради, організацію їх роботи та розподіл обов’язків між ними здійснює особисто депутат районної ради, який несе відповідальність щодо правомірності своїх рішень.

              18. Помічник-консультант депутата районної ради припиняє роботу на цій посаді:

-за власною заявою помічника-консультанта   до   депутата районної ради;

-у разі припинення повноважень депутата районної ради – з дати їх припинення.

 

 

 

IV. ОПИС ПОСВІДЧЕННЯ ПОМІЧНИКА- КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ РАДИ

 

 19. Помічник-консультант депутата районної ради має посвідчення, що підтверджує   його особу.

20.  Посвідчення помічника-консультанта депутата районної ради видається виконавчим апаратом районної ради за письмовим поданням депутата.

21.  В посвідченні має бути зазначено номер посвідчення, назва районної ради, прізвище депутата районної ради, номер його виборчого округу, а також те, що помічник-консультант депутата районної ради працює на громадських засадах у районній раді.

22.  Посвідчення помічника-консультанта депутата районної ради підписується  головою районної ради та скріплюється печаткою районної ради.

23.  Посвідчення помічника-консультанта депутата районної ради вважається недійсним і підлягає поверненню до районної ради по закінченню повноважень депутата районної ради, або за його письмовим поданням.

 

 

 

 

Керуючий справами виконавчого

апарату Підволочиської районної ради                                             М.М. Рубльовський

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги