Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

ГАРЯЧІ    НОВИНИ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg

Прес-служба повідомляє

Готовність до масових заходів

13.10.2021 | 15:30

Робочу зустріч з керівниками контролюючих та правоохоронних органів району провів голова районної державної адміністрації Віталій Кудлак.

            Обговорили питання наповнення бюджетів усіх рівнів, запобігання злочинності, проведення осіннього призову у Збройні Сили України, вакцинування від корона вірусу та ін.

            Актуальними залишаються безпека громадян і охорона громадського порядку, особливо у вихідні та під час проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та 79-ї річниці створення УПА в територіальних громадах Кременецького району.

more...

Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги у ТОП-20 кращих

13.10.2021 | 14:52

Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги прийняв участь у Першій Всеукраїнській Відзнаці “PUBLIC HEALTH AWARDS-2021” в номінації “Кращий заклад первинної медичної допомоги України”.

         Відзнака започаткована для активних, прогресивних команд медичних закладів та лідерів у сфері охорони здоров’я, які прагнуть вдосконалення якості медичної допомоги.

            7 жовтня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі міста Києва в рамках 30-ї Міжнародної медичної виставки Public Health-2021 відбулося оголошення результатів конкурсу.

            Комунальне некомерційне підприємство “Кременецький ЦПМСД” Кременецької міської ради увійшов у ТОП-20 кращих закладів первинної медичної допомоги України за версією PUBLIC HEALTH AWARDS-2021.

            Отримання відзнаки “PUBLIC HEALTH AWARDS-2021” - є результатом наполегливої роботи дружньої команди Центру, яка щодня працює над покращення якості надання первинної медичної допомоги кожному.

 

         Директор

            КНП “Кременецький ЦПМСД”                            Віталій КОРНІЙЧУК

more...

Тренінг щодо написання проєктів програм відбувся в Тернополі

13.10.2021 | 09:15

За сприяння Тернопільської ОДА, для громадських організацій та працівників районних державних адміністрацій, які працюють у сфері комунікацій з громадськістю, проведено семінар-тренінг щодо написання проєктів.

Представники громадських організацій Тернопільщини упродовж 12 жовтня прослухали теоретичну частину алгоритму написання проєктів, а також на практиці перевіряли свої знання на тренінгу. До навчання долучилось понад 30 учасників. Кожна ГО після проведення такого навчання зможе більш доступно зрозуміти механізм написання конкурсних проєктів.

more...

Самовільне спалювання листя та сухої трави – поза законом

11.10.2021 | 11:57

Щороку восени та на весні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження - міф.

При спалюванні сухих рослинних решток часто горить безліч сміття разом із димом у повітря, а потім й у легені людини, потрапляють важкі метали, діоксини, бензопірени, оксиди азоту та найрізноманітніші канцерогенні сполуки. Коли спалюється сухостій, то гине вся мікрофлора, що зазвичай бере участь у важливих біологічних процесах. Земляний родючий покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через 5-6 років. Нерідко при випалюванні стерні, сухої рослинності пошкоджуються полезахисні лісові смуги, виникають великі пожежі, зокрема, у прилеглих лісових масивах»

Спалювання рослинних залишків суворо заборонене.

more...

Е-ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ! ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ РОБОТОДАВЦІВ І ПРАЦІВНИКІВ!

11.10.2021 | 11:54

З першого жовтня цього року Україна повністю перейшла на електронні листки непрацездатності (лікарняні). Як усе нове, цей напрямок потребує уваги, додаткових роз’яснень та удосконалення. У зв’язку з цим Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області відповідає на поширені запитання.

 

1.                 Що таке електронний листок непрацездатності?

Е-листок непрацездатності – це електронна реалізація документу, який підтверджує тимчасову непрацездатність працівника і формується на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність. Він є підставою для звільнення від роботи, оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів установи (організації) в якій працює особа та оплати наступних днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування.

more...

Щодо змін у призначенні і виплаті допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

08.10.2021 | 15:12

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” від 11 серпня 2021 р. № 835.

Змінами до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 р. № 79 “Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”...

more...

Вакцинуваня проти COVIDу - дієвий засіб запобігти хворобі

08.10.2021 | 12:08

Відбулася робоча відео-нарада, головним питанням якої було прискорення темпів вакцинації проти коронавірусної хвороби. Провів засідання голова районної державної адміністрації Віталій Кудлак.

Учасники відео-конференції – голови територіальних громад Кременецького району та керівники установ охорони здоров'я, відповідальні за вакцинування.

Проаналізувавши інформацію з вакцинації у Кременецькому районі, яка потребує кращих показників, усім необхідно долучитися до щеплення проти COVID-19 і зупинити хворобу спільними зусиллями.

more...

Розгляд питань щодо невійськової служби

08.10.2021 | 11:12

Перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Хортик провів засідання комісії з питань альтернативної служби, як голова комісії.

Про проходження невійськової служби йшлося на засіданні.

Ольга Росоловська - секретар комісії, ознайомила з аналізом “Використання робочого часу” за час служби на території Кременецького району. У відповідності Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу”, комісією прийнято рішення направити на проходження альтернативної (невійськової) служби чотирьох осіб.

more...

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

08.10.2021 | 09:59

На період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

Центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів

Місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів

Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності

Працівники освіти та органів виконавчої влади можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально у зручному для них пункті чи центрі вакцинації. Детальний перелік та контакти пунктів та центрів на https://list.covid19.gov.ua.

Освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень (https://cutt.ly/SENMlmR) до проведення профілактичних щеплень не підлягатимуть обов'язковій вакцинації.

Також читайте на сайті: https://cutt.ly/OENN17z

more...

Робочий візит

07.10.2021 | 14:15

Директор департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Тернопільської обласної державної адміністрації Василь Ясіновський з робочим візитом відвідав Кременецький район.

            Відбулась зустріч з головою районної державної адміністрації Віталієм Кудлаком та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Питанням порядку денного є вакцинація та запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

            Щоб запобігти постковідним ускладненням і ризикам, першочерговою необхідністю є вакцинування.

З метою протидії можливому поширенню COVIDу, налагодженню співпраці служб системи охорони здоров'я, керівники здійснюватимуть виїзди у віддаленні населені пункти.

more...

Архів новин

  

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема