Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

https://nads.gov.ua/

Опитування

.
На головну

Бланки заяви і декларації про доходи та інструкції про порядок заповнення бланків та електронний калькулятор для орієнтовного розрахунку субсидій на оплату житлово – комунальних послуг


Шановний споживачу!

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надасться безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо призначення житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.                    

Нижче наведені бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до управління праці та соціального захисту населення РДА за адресою:47600 смт. Козова вулю Грушевського,

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати в управлінні праці та соціального захисту населення РДА за телефоном 2 12 82 або за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0-800 507 309.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики Україниmlsp.gov.ua.

Бланки заяви  і декларації про доходи та інструкції про порядок заповнення бланків  та електронний калькулятор для орієнтовного розрахунку субсидій на оплату житлово – комунальних послуг

Калькулятор субсидії

Декларація

Заява

Інструкція

Анонси подій

Інформаційні послуги