Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

https://nads.gov.ua/

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 14.01.21 | 17:55

Про погодні умови в період 14-20 січня 2021 року та їх прогноз на січень

unn

До кінця тижня Тернопільщина перебуватиме під впливом атмосферних фронтів циклонічної системи, що розмістилася над Східною Європою та Росією.

Погодні умови будуть нестійкими. Очікується активне зниження температури повітря.

14 січня: Хмарна погода. Часом сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно – західний, 7 – 12 м/с, хуртовини. Температура впродовж доби 1 – 6º морозу.

 

15  січня:Хмарно. Часом сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно – західний, 9 – 14 м/с,  хуртовини. З північного-заходу Росії очікується активна адвекція холоду, в результаті чого температура повітря впродовж доби становитиме 7 – 12º морозу.

 

16  січня:Хмарно. Невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно – західний, 7 – 12 м/с. Температура вночі 13 – 18º морозу, вдень 9 – 14º морозу.

 

17 січня: Хмарно з проясненнями. Місцями невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура вночі16 – 21° морозу, вдень 10 – 15° морозу.

З понеділка 18 січня погоду області визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску. Очікується: 18 січнямінлива хмарність. Без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура вночі 19 – 24° морозу, вдень  9 – 14° морозу.

 

19-20 січня хмарна погода. Без істотних опадів. Температура 19 січня  вночі 9 – 14° морозу, вдень  3 – 8° морозу; 20 січня вночі 4 – 9° морозу, вдень  температурні показники підвищаться до плюсових значень.

 

За довгостроковим прогнозом погоди Українського гідрометеорологічного центру, у січні  середня місячна температура повітря  передбачається 1,1о морозу, що є вищою за кліматичну норму. Кількість опадів та їх розподіл по території області є нерівномірним. Це залежить від тої чи іншої синоптичної ситуації, траєкторії руху циклону, його походження та активності атмосферних фронтів. В січні кількість опадів передбачається 30 мм, що є близькою до кліматичної норми.

 

Управління  Державної служби України  з  надзвичайних ситуацій 

у Тернопільськійобласті

 

Для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ускладненням погодних умов, Управління  ДСНС України у Тернопільській області до реагування на можливі надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2020/2021 років заплановано залучити 396 чоловік особового складу та 154 одиниць техніки і допоміжних засобів.

 

Також проведена робота щодо готовності роботи пунктів обігріву на випадок  ускладнення погодних умов  пов’язаних із значним пониженням температури до -10 градусів за Цельсієм, снігопадами та заметами на дорогах.        

Передбачено розгортання пунктів обігріву та життєзабезпечення, необхідних для надання  допомоги населенню з дотриманням рекомендацій щодо санітарно- епідемічних заходів.

Так станом на 13.01.2021 року передбачено розташування пунктів обігріву з них: стаціонарних на базі медичних та соціальних закладів області  237 обє'ктівзатверджених місцевих комісій ТЕБ та НС.

 

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них, Управління пропонує:

Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування:

Скласти реєстр техніки, яка може бути залучена для розчистки доріг від снігових заметів. а також реєстр волонтерів.

Здійснювати інформування населення через засоби масової інформації та соціальні служби щодо місць знаходження пунктів обігріву та допомоги, що в них надається, а також інформування про ускладнення погодних умов

Термін – протягом осінньо-зимового періоду 2020/2021 років.

Проводити постійний моніторинг можливого негативного впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення населення.

При пониженні температури повітря до аномально низьких показників забезпечити діяльність соціальних служб для патрулювання на вулицях населених пунктів.

При необхідності розгорнути стаціонарні пункти обігріву для надання допомоги людям на період ускладнення погодних умов та забезпечити їх роботу з дотриманням карантинних норм.

Термін – протягом осінньо-зимового періоду 2020/2021 років.

 

 

 

 

 

 

 

Управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства обласної державної адміністрації

 

З метою забезпечення безперебійного руху транспорту у зимовий період 2020/2021 року видано розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.07.2020 № 385-од  «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2020/2021 року» відповідно до якого проведено наступну роботу :

Районними державними адміністраціями, виконавчими комітетам міськими радами міст обласного значення, радами об’єднаних територіальних громад за погодженням зі Службою автомобільних доріг у Тернопільській області, відокремленим підрозділом „Тернопільська дирекція залізничних перевезень” визначено підприємства і організації для забезпечення у зимовий період 2020/2021 року робочої сили, транспортних засобів, іншої техніки разом з водіями і машиністами для ліквідації наслідків можливих стихійних явищ і обставин, що впливають на дорожній рух.

Районними державними адміністраціями спільно з органами місцевого самоврядування забезпечено укладення з підприємствами та організаціями на місцях договорів про участь у зимовому утриманні автомобільних доріг і дистанцій колії та залізничних переїздів; організацію лінійної служби дорожніх організацій на дорогах державного значення; залучення 1585 одиниць робочої сили і 107 транспортних засобів для дистанцій колії. Продовжується робота із відновлення та влаштування  освітлення, упорядкування автобусних зупинок та автопавільйонів,  тротуарів та пішохідних доріжок у населених пунктах.

 

 

 

 

 

 

Департамент  архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження  облдержадміністрації

 

З метою оперативного реагування на аварійні ситуації, що можуть виникати  під час  проходження  опалювального  сезону,  в   області  цілодобово

працюють аварійно-диспетчерські служби

 Контактний телефон аварійних бригад у Тернополі: (0352) 243607, 0672083686 та 067358833.

 

Енергопостачальними підприємствами області створено аварійно-рятувальні формування цивільного захисту, проведено аналіз накопичення матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій, встановлено контроль за станом пожежної та техногенної безпеки та за забезпеченням енергопостачання підприємств, установ та організацій, які безпосередньо беруть участь в заходах щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

.

Питання стабільного проходження осінньо-зимового періоду                  2020/2021 року перебуває на постійному контролі департаменту архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації.

Пропозиції до рішення комісії:

Районним державним адміністраціям, структурним підрозділам обласної державної адміністрації спільно з територіальними громадами:

Забезпечити стовідсоткові розрахунки бюджетних установ та організацій області за спожиті енергоносії.

(постійно)

У зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України з урахуванням вимог чинного законодавства з метою уникнення припинення надання послуги розподілу природного газу на об’єкти соціальної сфери у
2021 році вжити заходи для упорядкування договірних відносин між бюджетними установами та операторами газорозподільних систем.

(невідкладно)

 

Управліннякапітальногобудівництваобласної державної адміністрації

 

Для забезпечення належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення протяжністю 3 519,4 км у зимовий період необхідно 15 080 тонн піску та 4 060 тонни солі.

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Тернопільській області здійснюють підрядні організації:

 

- ТОВ ,,БМБУД” на території Бережанського, Козівського та Підгаєцького районів. Заготовлено:

- 2 715 тонн піску,

- 765 тонн солі,

- 35 знаків: ,,слизька дорога” та ,,ожеледиця”

- 150 шт сигнальних віх

- 16 одиниць техніки.

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги